To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Snookerowe | 147.pl

Forum miłośników światowego snookera

Sprawy techniczne - Propozycje dotyczące zmian

Wanda - 2013-10-31, 05:46

Oj to, to.
Zawsze fajnie móc zrzucić na kogoś winę. :-P
A w ogóle to jestem ZA.

Bongo - 2013-10-31, 09:28

No ja też, bo moje ostatnio lenistwo uniemożliwia mi wchodzenie nawet na worldsnooker :-P
JPS-bis - 2013-10-31, 09:31

Dobra, jak się skończy sesja Marków, założę temat i wrzucę.
Waski3210 - 2014-06-05, 20:14

Ja bym tak po cichu poprosił o poprawienie Shoutboxa. Od jakiegoś czasu przeglądam forum z komórki, bo mi pecet zdechł i przed majową awarią forum shoutboks był rozwinięty (tzn bez przesuwaka pokazywał wszystko) i mogłem z niego spokojnie korzystać. Teraz ma on postać okienka pokazującego trzy pierwsze linijki (tzn te od góry, najstarsze) i nijak nie da się go użyć. Napisać coś w sumie mogę, ale odpowiedzi za Chiny nie zobaczę.
AnAr47 - 2014-06-05, 20:26

Popieram. Mam tak samo i jest to okropnie wkurzające.
aleks - 2014-06-08, 17:50

A mnie brakuje "R", jak rybie wody...
JPS-bis - 2014-06-30, 20:17

(Nos w sos).
Sawa - 2014-07-02, 09:28

Myślałem co by tu napisać na stronkę poza relacjami z turniejów i czytając twój post zajrzałem na podstronę o rankingach. Cały czas jest tam materiał o rankingu punktowym. Myślałem o napisaniu czegoś o nowym systemie zarobkowym - zrobię to w przyszłym tygodniu po Bendigo.

Mickey147 napisał/a:

Rankingi

Myślę, że możemy zachować na stronie oficjalny ranking (obecnie pieniężny) i darować sobie poboczne, żeby Admin nie miał zbyt dużo pracy. Po prostu po każdej rewizji rankingu wysyłałbym link z aktualnym rankingiem, a Szef by go edytował i byłby spokój na kilka tygodni. Albo po prostu w dziale dać linki do stron, które zawierają poszczególne rankingi.

mkonst - 2015-04-15, 12:44

Na stronie głównej 147.pl jest wykaz turniejów z poprzedniego sezonu i dodatkowo napis "Mistrzostwa świata zakończyły się". Czy nie lepiej usunąć całkiem te dane niż trzymać tak bardzo nieaktualne?
AnAr47 - 2015-04-15, 13:39

mkonst napisał/a:
Na stronie głównej 147.pl jest wykaz turniejów z poprzedniego sezonu i dodatkowo napis "Mistrzostwa świata zakończyły się". Czy nie lepiej usunąć całkiem te dane niż trzymać tak bardzo nieaktualne?
Ci co piszą na stronie - walczą o to z Adminem już prawie rok.