Zobacz temat - Prawidłowa gra - Forum Snookerowe | 147.pl

Szukasz nowego mieszkania w Gdańsku? Mieszkania Gdańsk - wszyscy deweloperzy z Gdańska w jednym miejscu
Forum Snookerowe | 147.pl Strona Główna Forum Snookerowe | 147.pl

Forum miłośników światowego snookera

147.pl  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Snooker 147.pl - Serwis snookerowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Prawidłowa gra
Autor Wiadomość
kijol3
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-14, 18:31   Prawidłowa gra

Zamierzam zająć się snookerem na poważnie i chciałbym się zapytać czy jakiś wpływ na moją grę może mieć to że gdy w młodości (8lat) mimo że jestem prawo ręczny zacząłem grać lewą ręką.
Czy jest jakikolwiek sens przestawiać się teraz zwłaszcza że grając prawą ręką w ogóle nie czuje kija :?:
Ostatnio zmieniony przez Alatriel 2011-05-15, 18:32, w całości zmieniany 1 raz  

Tomasz.Ś
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-15, 08:47   

Według mnie nie ma to sensu ponieważ powinieneś prowadzić kij ręką mocniejszą....owszem nawet jeżeli jesteś praworęczny a przyzwyczajony jesteś grać lewą to szybciej wszystkiego będziesz się uczył niż byś miał zaczynać teraz prawą ręką....takie jest moje zdanie:)

ayaha

Wysłany: 2015-01-20, 06:33   

Tomasz.Ś napisał/a:
Według mnie nie ma to sensu ponieważ powinieneś prowadzić kij ręką mocniejszą....owszem nawet jeżeli jesteś praworęczny a przyzwyczajony jesteś grać lewą to szybciej wszystkiego będziesz się uczył niż byś miał zaczynać teraz prawą ręką....takie jest moje zdanie:)

Zgadzam się z Ciebie specjalną rację

Sarena

Wysłany: 2017-11-01, 22:59   

Ja bym też pozostała przy wiodącej ręce. Z czasem ona będzie się w innych dziedzinach rozwijała fizycznie, a druga pozostanie lekko w tyle. Potem to może mieć wpływ na grę.

Odpowiedz do tematu