Zobacz temat - Ronnie O'SULLIVAN (Anglia) - Forum Snookerowe | 147.pl

Szukasz nowego mieszkania w Gdańsku? Mieszkania Gdańsk - wszyscy deweloperzy z Gdańska w jednym miejscu
Forum Snookerowe | 147.pl Strona Główna Forum Snookerowe | 147.pl

Forum miłośników światowego snookera

147.pl  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Snooker 147.pl - Serwis snookerowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Ronnie O'SULLIVAN (Anglia)
Autor Wiadomość
Adam_OK
Moderator

Wysłany: 2017-12-05, 16:49   

Wszystkiego najlepszego Ronaldzie, choć jednej potrójnej korony (sezonowej), 1000 setek i maksa w Mastersie :mrgreen: (a potem może być ta emerytura :mrgreen: )

gemboyrob

Wysłany: 2017-12-05, 19:23   

Ron, jak zwykle, jak wino. Im starszy tym lepszy. :mrgreen: Najlepszego!

"Ronnie is the best player in the world at the moment, right - handed, left - handed, one - legged, one - armed, whatever you want" - Stephen Hendry about Ronnie O'Sullivan 02.04.2008

Wanda

Wysłany: 2017-12-10, 23:03   

No to hop!
Czterdziestodwuletni Ronald wygrywa po raz szósty UK Championship!
Brawo Ronnie!

Mickey147
Moderator
Fan Hendry'ego

Wysłany: 2017-12-10, 23:09   

Brawo, Ronnie. Dzisiaj znowu był kosmos w finale. Murphy dmuchał, chuchał, ale ostatecznie na taką grę nie było mocnych. Może to i lepiej, bo teraz będę się już denerwować tylko podczas Mistrzostw Świata :P

gemboyrob

Wysłany: 2017-12-10, 23:15   

Tak coś czułem już od wczesnych rund, że to może być TEN turniej, o ile Ron nie wykolei się na jakiejś przeszkodzie na wczesnym etapie i prawie miało to miejsce w ciekawym meczu z Tajem. Potem już było tylko lepiej i finał to prawdziwa wisienka. Dobrze widzieć Ronniego znowu z pucharem UKC. Trochę już czasu minęło - 3 lata to niemało. :mrgreen: Gratulacje!

"Ronnie is the best player in the world at the moment, right - handed, left - handed, one - legged, one - armed, whatever you want" - Stephen Hendry about Ronnie O'Sullivan 02.04.2008

Adam_OK
Moderator

Wysłany: 2017-12-10, 23:20   

Ron właśnie złamał moją matematyczną teorię o 31 tytule, którą głosiłem po SM, ale nie mam mu tego absolutnie za złe :mrgreen: Super, że wygrał. To jego 3 tytuł rankingowy w tym sezonie (a to dopiero połowa) - nie pamiętam, aby kiedyś miał lepszy (czy choćby równie udany) sezon.

Mickey147
Moderator
Fan Hendry'ego

Wysłany: 2017-12-10, 23:26   

Adam_OK napisał/a:
Ron właśnie złamał moją matematyczną teorię o 31 tytule, którą głosiłem po SM, ale nie mam mu tego absolutnie za złe :mrgreen: Super, że wygrał. To jego 3 tytuł rankingowy w tym sezonie (a to dopiero połowa) - nie pamiętam, aby kiedyś miał lepszy (czy choćby równie udany) sezon.

Bo chyba nie miał. Nigdy jeszcze nie wygrał więcej niż trzech tytułów rankingowych w sezonie. Zatem ma kolejny rekord do pobicia ;)

michalb

Wysłany: 2017-12-11, 09:52   

Więcej nie, ale dokładnie trzy wygrał także w sezonie 2004/2005: Grand Prix, Welsh Open i Irish Masters.

Plus Masters, więc przynajmniej formalnie obecny sezon jeszcze nie jest równie udany. :-)

Adam_OK
Moderator

Wysłany: Wczoraj 22:35   

Taka sprawa - po wygraniu przez Ronalda NIT w 2008 roku na stronie worldsnooker była ankieta z pytaniem o to ile turniejów wygra Ron do końca swej kariery. Dla przypomnienia - tamto zwycięstwo było jego 21 rankingowym triumfem. Przyznaję się dziś bez bicia, że zaznaczyłem opcję "maksymalnie 30" (o ja niewierny, jak mogłem być tak głupi ;) ). Oczywiście wariant były różne a skrajne to "po NIT 2008 Ron nic nie wygra" oraz "więcej niż 36" ;) Zaznaczyłem ww. opcję, bo uznałem, że konkurencji jest coraz więcej, jest ona coraz silniejsza, a Ron coraz starszy. Myślałem więc, że 30 tytułów to i tak dużo, że jak tyle będzie, to będzie super itp. A tu proszę - Ron przebił tę granicę i wierzę, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.
I jeszcze jedno - otworzyłem sobie polska wikipedię o Ronaldzie - znalazłem tam ciekawe zdania, pozwolę je sobie zacytować - "W grudniu 2009 O’Sullivan, w związku z wyborem Barry’ego Hearna na stanowisko szefa WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association), zapowiedział definitywne kontynuowanie kariery. Przed turniejem Masters zawodnik zapowiedział, że jeżeli będzie grał kolejne 10 lub 12 lat to będzie w stanie zdobyć co najmniej 6 tytułów Masters, 6 tytułów UK Championship i 6 tytułów Mistrza świata". Minęło 8 lat (czyli mniej niż tu było powiedziane), a kwestia tytułów w UKC i Mastersie (z nawiązką) jest już "załatwiona" ;) , zaś do wspomnianego celu w MŚ brakuje tylko i aż jednego triumfu.

EDIT:
nie wiem, czy wiecie, ale dzisiejsza setka była już 43 :!: setką Rona w tym sezonie :)

Wanda

Wysłany: Wczoraj 23:02   

I bodaj 917. w karierze (chyba że się pomyliłam w liczeniu) :)

Odpowiedz do tematu