Zobacz temat - Płeć - Forum Snookerowe | 147.pl

Szukasz nowego mieszkania w Gdańsku? Mieszkania Gdańsk - wszyscy deweloperzy z Gdańska w jednym miejscu
Forum Snookerowe | 147.pl Strona Główna Forum Snookerowe | 147.pl

Forum miłośników światowego snookera

147.pl  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Snooker 147.pl - Serwis snookerowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Bongo
Hot Shots

Wysłany: 2014-05-05, 16:28   

Nosferatu,
jako, że studiuję kierunek inżynierski, a do niedawna studiowałam nawet dwa, do tego tańczę zumbę i biegam to czasem wypadnie jakiś dzień - zwłaszcza podczas sesji na studiach, podczas Świąt itd. Także po dużych turniejach (MP, ME) robię sobie zwykle przerwę 1-2 tyg. No i zależnie od humoru, bo gram na poważnie, ale nie jest to całym moim światem (ostatnio), więc jak się gorzej czuję to czasem se odpuszczam, ale tylko jeśli nie mam żadnego turnieju w planie. Teraz mam ME za miesiąc i gram codziennie nie zależnie od okoliczności.

Natomiast jak mieszkałam w Southampton w zeszłym roku to trenowałam codziennie od 2 do 7h, niezależnie od turniejów, po prostu sprawiało mi to fun. Przerwe miałam tylko w Boże Narodzenie i Wielkanoc, bo mi zamknęli klub :-P

No i wracając do tematu o kobietach i mężczyznach to gdyby facet tyle grał to by setę za setą walił, a ja jak zrobię w meczu >30 to jest święto lasu :roll: . Z układów treningowych brejki 50 i więcej robię regularnie, ale trudno to przełożyć na normalną grę później.

Nosferatu

Wysłany: 2014-05-06, 19:22   

Mmhm. Widomo, nie będziemy się rozwijać w tym temacie, bo dużo by pisać...
Zapytam tylko, jak tam rotacje? Lepiej Ci wychodzą, widzisz postępy? "Boki" opanowałaś w połączeniu ze wstecznymi?

A tak szczerze Bongo, jak Ty możesz widzieć te wszystkie kąty, skoro rzęsy masz na 5cm, które robią wiatr i rzucają cień na bilach? Nie ma nawet opcji, na brejki 100+. :mrgreen: ;-)

michalb

Wysłany: 2015-07-01, 10:48   

Pozdrawiam wzajemnie i przepraszam, odpisuję tak późno - dopiero dzisiaj zajrzałem do tego wątku. :)

Ale o szachach lepiej nie czytać na kobieta.onet.pl. Nawet nazwiska nie potrafili podać poprawnie.

Dziewczynka nazywa się Lykke-Merlot Helliesen. Jej wygrana nad Simenem miała miejsce podczas blitzowej symultany w ramach obozu szachowego, więc niczym szczególnie nadzwyczajnym nie jest (nic nie ujmując jej talentowi).
Ktoś umieścił na tubce i poszło w świat:
https://www.youtube.com/watch?v=X1JxSxiPykA

Tu jest oficjalny profil FIDE Lykke:
http://ratings.fide.com/card.phtml?event=1530950

Jak widać, ma na razie na koncie raptem dwie partie turniejowe, i to w szachach szybkich (obie zresztą przegrane). Trzymam kciuki, ale z porównaniami do Carlsena może poczekajmy parę lat. Na razie nie wiadomo nawet, czy Lykke wytrwa dłużej przy szachach.

ps. Pamiętacie oczywiście, jak Ronnie komplementował Kacpra po jego wygranych frejmach w Pucharze Świata parę lat temu? W piłce też co chwila ogłaszają nowego Messiego...

pawlik18

Wysłany: 2015-08-03, 10:58   

Swoją drogą ta "produkcja" sportowców jaka ma miejsce w Azji jest chora, od dziecka tylko jakiś jeden sport i żadnej możliwości ucieczki..

kopytkoart

Wysłany: 2016-06-09, 15:37   

Jak to w Azji.
To jeszcze jeśli chodzi o snooker to można przeboleć, ale np. jak ich trenują w lekkoatletyce, gimnastyce czy sportach walki! To dopiero jest 'jazgot'.

Arkadiusz322

Wysłany: 2018-05-11, 18:07   

Specjalizacja w końcu najważniejsza.

Odpowiedz do tematu