Zobacz temat - Mark ALLEN (Irlandia Północna) - Forum Snookerowe | 147.pl

Szukasz nowego mieszkania w Gdańsku? Mieszkania Gdańsk - wszyscy deweloperzy z Gdańska w jednym miejscu
Forum Snookerowe | 147.pl Strona Główna Forum Snookerowe | 147.pl

Forum miłośników światowego snookera

147.pl  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Snooker 147.pl - Serwis snookerowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Mark ALLEN (Irlandia Północna)
Autor Wiadomość
sobotch
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-03, 10:15   

Krowa co to dużo ryczy, mało mleka daje :-P Na zewnątrz zadowolony, z niczym niezmąconym humorem, wewnątrz zdołowany kolejnym badziewnym meczem, idealnym odwzorowaniem pojedynku z Yupengiem w Sheffield, choć tym razem bez ekstrawaganckiego zakończenia.

Mickey147
Moderator
Fan Hendry'ego

Wysłany: 2012-12-04, 22:00   

http://eurosport.onet.pl/...,wiadomosc.html Allenowi grożą poważne konsekwencje, ale bimba sobie na to. Jego wypowiedź jest bezczelna. Myśli, że jest taką gwiazdą jak Ronnie czy Higgins, że mu wszystko wolno? Lubię go, ale jestem za tym, żeby go zawiesili, bo na to zasłużył.

Nosferatu

Wysłany: 2013-10-08, 12:42   

Allen gładko "przejechał się" na Ding'u w finale Ruhr Open- wynik 4:1
Trochę byłem zawiedziony grą Ding'a, bo przecież takie ciekawe spotkanie rozegrał ze S.Maguire.

Jako ciekawostka. Grali ze sobą w sumie 12 spotkań (oczywiście oficjalnie) +jeden walkower. Prowadzi Ding 8:4
M.Allen, to kolejny zawodnik ze światowej czołówki, który nie ma na swoim koncie maksymalnego break'a. Dwa razy 146 w break'u (sezon 2007/2008, 2009/2010)
Obecnie 197 break'ów 100+

Mati239

Wysłany: 2013-10-08, 12:52   

Allen to taki gracz a'la Borsuk.Bardzo zdolny , świetnie wbija i wtedy na prawdę chcę się oglądać jego grę ale jest leniwy i to jest chyba powód dlaczego nie wygrywa w najważniejszych turniejach rankingowych.A te 146 pamiętam bo zrobił ten brejk na MŚ w roku 2010, taki sam brejk uzyskał wtedy też Dott.

Nosferatu

Wysłany: 2013-10-08, 13:12   

Tak, ale M.Williams posiada w swoim CV 2x147, oraz (o ile dobrze pamiętam) 18 tytułów rankingowych ;-) także czy ja wiem z tym porównaniem... ;-) , ale powiem Ci, że coś w tym jest ;-)
Mam pytanko, dawno nie oglądałem meczu z udziałem "Borsuka"- nadal ostatnią czarną wbija dublem? :-)

JPS-bis

Wysłany: 2013-10-08, 13:13   

Mati239 napisał/a:
Allen to taki gracz a'la Borsuk.

Z tą maleńką różnicą, że Borsuk jest dwukrotnym mistrzem świata i ostatnim gościem, który trzasnął Triple'a (nie mylić z tryprem) w ciągu jednego sezonu ;)
Bodaj od dwóch lat mówię czasami, że Allen ma papiery na to, żeby wygrać coś poza Zlotem Ogórów czy Chińskie Coś Open. A potem przychodzi coś poza Chińskie Coś Open i Irol spala się jak meteor przy wejściu w atmosferę.
Nie on jeden ma problem z głową.
I z jęzorem.
Jeśli to ma być nowy Borsuk, to mocno zmieszany z np. Trumpem. Co gorsza, jeśli Mark bierze z nich przykład, to chyba nie w tym, co trza.

PS. Nosferatu, a kiedy ostatnio Borsuk doszedł do ostatniej czarnej? ;)
Ale świta mi, że kiedyś coś takiego widziałem ;)

Mickey147
Moderator
Fan Hendry'ego

Wysłany: 2013-10-08, 13:53   

Nosferatu napisał/a:
Mam pytanko, dawno nie oglądałem meczu z udziałem "Borsuka"- nadal ostatnią czarną wbija dublem? :-)

Wiem tylko tyle, że podobno zawsze jak przychodzi mu rozpoczynać dogrywkę, to próbuje od razu ścinać czarną. Przynajmniej tak twierdzi. ;-)

Konrad Maz.

Wysłany: 2018-12-17, 21:54   

Przyznaję sam sobie przechodnią Złotą Łopatę na własność za odkopanie Marka Allena po pięciu latach :D

Chciałem tylko zauważyć, że jeśli czegoś nie mylę, rok 2018 był to dziwny rok, w którym wszystkie znaki na niebie i ziemi..., albowiem zaczął się od turniejowej wygranej Marka Allena (Masters) i tak też się zakończył (Szkocjasz).
Pozostaje jedynie żałować, że w międzyczasie wygrywali też inni :P
Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby rok 2019 zaczął się podobnie :)

Adam_OK
Moderator

Wysłany: 2018-12-18, 16:09   

Ja bym miał nieco przeciw temu, by rok 2019 zaczął się, jak 2018 ;) Niemniej trzeba przyznać, że dla Allena rok 2018 był wyjątkowo udany. Osobiście nie mam nic przeciw temu, by Allen co roku wygrywał ze 2-3 turnieje, zwłaszcza typu Home Nations czy Miś Misiów ;)

Calllesro

Wysłany: 2018-12-21, 08:33   

Mimo wszystko można uznać jego sezon za udany, dobrze zaczął i dobrze skończył.

Odpowiedz do tematu