Zobacz temat - Mistrzostwa Świata 2019 - Forum Snookerowe | 147.pl

Szukasz nowego mieszkania w Gdańsku? Mieszkania Gdańsk - wszyscy deweloperzy z Gdańska w jednym miejscu
Forum Snookerowe | 147.pl Strona Główna Forum Snookerowe | 147.pl

Forum miłośników światowego snookera

147.pl  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Snooker 147.pl - Serwis snookerowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mickey147
2019-10-25, 21:16
Mistrzostwa Świata 2019
Autor Wiadomość
Konrad Maz.

Wysłany: 2019-05-08, 17:09   

michalb napisał/a:
JPS-ie, a tak szczerze: oglądałeś finał?

Nie :D

Wszyscy i wszędzie mówią, że Trump zagrał świetnie. Być może. Wcale tego nie neguję. Jeśli naprawdę słyszę to wszędzie, to pewnie tak było.
Sęk tylko w tym, że świat bije opętańcze brawa debilkowi od głupawych żartów na facebooku, który choćby zdobył jeszcze pięć razy mistrzostwo świata, choćby cały pomalował się na złoto, wsadził sobie śledzia w dupę i zajodłował po japońsku, nadal będzie tylko debilkiem od głupawych żartów na facebooku i ABSOLUTNIE NIKIM poza tym.

Jeśli już padło porównanie z Ronniem.
Średnio trawię Rona (i znowu: nie mówię tutaj o grze), co nie jest żadną tajemnicą. Ale z biegiem czasu (wcale nie twierdzę, że przyszło mi to łatwo, i wcale nie twierdzę, że było tak zawsze) nauczyłem się szanować faceta za to, że miał w życiu pod górę od samego początku, a jednak postanowił pokazać, że zesra się, a nie da się.
Debilka od głupawych żartów na facebooku szanować nie mam zamiaru (o pianiu i klaskaniu nie mówiąc), bo i nie ma za co go szanować. Ilość tytułów i gra (czytaj: i to, jak mocno ktoś przywalił kawałkiem drewna w coś okrągłego) nie ma tu NIC do rzeczy.

Adam_OK
Moderator

Wysłany: 2019-05-11, 17:31   

Sprawdziłem swoje zeszłoroczne przepowiednie i okazało się, że część z nich już się sprawdziła :mrgreen: Po pierwsze sprawdziło się to, ze Trump zdobył tytuł w MŚ (rok temu zaliczałem go do osób, które mają największe szanse na swój pierwszy wygrany turniej w Crucible). Po drugie sprawdziło się, że Jasiu znów umoczył finał :mrgreen: Cytując samego siebie na potwierdzenie:
Cytat:
Jeśli więc jeszcze kiedykolwiek Johnny awansuje do finału MŚ, to o ile jego rywalem nie będzie ktoś pokroju Jimmiego White'a, DraMatta, Mike'a Halletta albo po prostu zwykły ogór, który zadowoli się każdym wynikiem, o ile wygra minimum 4 frejmy (co by nie przegrać finału najwyższą dotychczasową różnicą), to Jasiu zapewne znowu wtopi.

Pozostaje poczekać kolejny rok i zobaczyć, czy jakieś inne moje proroctw się spełnią ;) Może zostanę snookerowym Jackowskim? :-P

Konrad Maz.

Wysłany: 2019-05-14, 09:38   

Ze wstydem wyznaję, że kiedy wygłosiłeś ową prognozę rok temu, znalazłem się wśród ludzi małej wiary, zatem teraz mogę powiedzieć tylko:
Mów, o panie, lud Twój słucha :-)

Po niedawnym finale pozwolę sobie tylko dokonać jednej małej poprawki:
Jest:

Adam_OK napisał/a:
...to Jasiu zapewne znowu wtopi.

Winno być:

to Jasiu z pewnością znowu wtopi.
Amen.

Odpowiedz do tematu