Zobacz temat - reklamy - Forum Snookerowe | 147.pl

Szukasz nowego mieszkania w Gdańsku? Mieszkania Gdańsk - wszyscy deweloperzy z Gdańska w jednym miejscu
Forum Snookerowe | 147.pl Strona Główna Forum Snookerowe | 147.pl

Forum miłośników światowego snookera

147.pl  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Snooker 147.pl - Serwis snookerowy

Poprzedni temat «» Następny temat
reklamy
Autor Wiadomość
Marinette

Wysłany: 2019-12-03, 08:54   reklamy

W telewizji: oglądacie, czy przełączacie kanał?
Na ulicy: oglądacie billboardy/plakaty, czy Waszym zdaniem takie reklamy szpecą miasto i w ogóle nie zaszczycacie ich spojrzeniem?
W internecie: klikacie w Adsy, czy szukacie pierwszego wyniku nie-sponsorowanego?

Takie 3 krótkie pytania - odpowiedzcie, a pomożecie mi w wewnętrznym projekcie na temat pozycjonowania strony i promocje w Warszawie - https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/warszawa/
Staram się określić jak wpływa promocja na człowieka i na czym najwięcej czasu spędzają patrząc na rożne formy reklamy.
Ostatnio zmieniony przez Marinette 2020-01-23, 08:50, w całości zmieniany 1 raz  

Adam_OK
Moderator

Wysłany: 2019-12-03, 18:12   

W telewizji - najczęściej przełączam kanał
Bilboardy - zerkam, czasem coś przeczytam, ale nie "medytuję" nad nimi po 10 minut+ nad każdym. Czy szpecą? W wielkich miastach to chyba nie robi różnicy, ale w trasie, przy drodze mogą rozpraszać uwagę.
W internecie - jak oglądam na YT filmik kogoś, kogo subskrybuję, to raczej klikam/nie przewijam (no chyba, że reklama ma ponad pół godziny, a ja nie mam czasu), a innych stronach raczej olewam.

Thannis

Wysłany: 2020-01-03, 01:47   

Siemanko wam wszystkim

Jagoda904

Wysłany: 2020-01-03, 10:52   

Adam_OK napisał/a:
W telewizji - najczęściej przełączam kanał
Bilboardy - zerkam, czasem coś przeczytam, ale nie "medytuję" nad nimi po 10 minut+ nad każdym. Czy szpecą? W wielkich miastach to chyba nie robi różnicy, ale w trasie, przy drodze mogą rozpraszać uwagę.
W internecie - jak oglądam na YT filmik kogoś, kogo subskrybuję, to raczej klikam/nie przewijam (no chyba, że reklama ma ponad pół godziny, a ja nie mam czasu), a innych stronach raczej olewam.

Większość szpeci ale czasem zdarzają się perełki. Często jeżdżę trasą Gdańsk-Warszawa i tam zawsze moja uwagę przykuwają dwa. Pierwszy to makieta konia 3D na bilbordzie, nie wiem co tam jest ale wiem że jest koń. Drugi to prosty baner z napisem ,,Nie daj się zabić" odpowiedzi w głowie ,,Dobrze nie dam"

olawieczorek300

Wysłany: 2020-05-20, 10:48   

Dzień dobry

Odpowiedz do tematu