Zobacz temat - Stephen HENDRY MBE (Szkocja) - Forum Snookerowe | 147.pl

Szukasz nowego mieszkania w Gdańsku? Mieszkania Gdańsk - wszyscy deweloperzy z Gdańska w jednym miejscu
Forum Snookerowe | 147.pl Strona Główna Forum Snookerowe | 147.pl

Forum miłośników światowego snookera

147.pl  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Snooker 147.pl - Serwis snookerowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Stephen HENDRY MBE (Szkocja)
Autor Wiadomość
Mickey147
Moderator
Fan Hendry'ego

Wysłany: 2007-07-19, 12:50   Stephen HENDRY MBE (Szkocja)

Stephen Hendry to mój ulubiony zawodnik. Wygrał 7 razy Mistrzostwa Świata, to chyba coś znaczy :mrgreen: Ale tak w ogóle to lubię go za to, że jest uśmięchnęty i pogodny. Potrafi zaskoczyć czasem bardzo dobrą grą i wierzę, że jeśli tylko się postara i mocno zaangażuje to może wygrać jakiś turniej rankingowy. Życzę mu powodzenia! :-)
Ostatnio zmieniony przez 147.pl 2007-12-29, 20:48, w całości zmieniany 2 razy  

JPS
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-19, 13:44   

No właśnie, Mickey. Dobrze to ująłeś. Dobra gra Hendry'ego to już raczej coś, co zaskakuje, staje się bardziej wyjątkiem niż regułą.
Uśmiechnięty? Hm... Jakoś nie zauważyłem, chyba że w archiwalnych materiałach. Na MŚ pokazał nieco inne zachowania. Może nie tyle zachowania (bo te ma nienaganne), co wyraz twarzy. Ale nie śledzę jego gry na bieżąco, więc mogę się mylić. Może dlatego, że nie przepadam za tym zawodnikiem. Z lat największych sukcesów go nie pamiętam, a teraz niestety trochę się facet "rozmienia" czy też "odcina kupony" od dawnej sławy. Podobnie jak np. Jimmy White (nad czym niestety ubolewam).
Ale życzę Hendry'emu, żeby się przebudził i wrócił jeszcze do dawnej formy. Na razie w Hong Kongu poszło mu kiepsko, ale może to tylko taka "zmyłka" przed Szanghajem? ;-)

PS. Inna sprawa, że można go lubić albo nie... Ale wygrał ten człowiek "trochę", ustanowił kilka rekordów, które pewnie nieprędko ktoś pobije... I niezależnie od sympatii, za to szacuneczek czyli tzw. rispekt.

perszing
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-19, 14:06   Zmierzch Hendry'ego

Jego forma zaczęła się pogarszać chyba od jego meczu ze Stevens'em (przegrał w UK Campionship (był to rok 2003) w finale 10-8 na kolorach (nie trafił doś łatwej żółtej a potem źle się raz odstawił i przegrał, a miał już frame'a w kieszeni), a już na pewno od meczu z White'm, gdzie przegrał w Mastersie w pierwszej rundzie 6-4 po wyrównanej walce, ale to już nie była ta sama gra, co kiedyś. Potem miał jeszcze jakieś dobre występy (trzeba pamiętać jeszcze o 1/2 finału w MŚ z Ronnie'm, gdzie poniósł ogromną klęskę 17-4 (ten mecz też można uznawać za jego zmierzch).

rodak
crash into me

Wysłany: 2007-07-19, 16:51   

zaraz, ale czy po tym meczu nie było jeszcze słynnego pojedynku, po którym Ronnie poddał partię po spudłowaniu prostej bili? tak, że Hendry przez kilkadziesiąt seki\und nie mógł wyjśc ze zdziwienia, co ten Anglik robi, czemu on mu rękę podał:)

no i Hendry miał chyba jeszcze jakieś przygody z kijami, złamał mu się jakiś stary, a nowym nie umie wbijać jak dawniej...
and all that entails

Monika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-19, 18:02   

hendry jak hendry..... nie zachwyca mnie akurat :-/

Hendry147
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-19, 18:38   Tylko Hendry

No ja uwielbiam Hendrego kibicuje mu o 1993 roku(to chyba znaczy ze jestem mu wierny) ostatnio ma kiepskie chwile ale mam nadzieje ze to sie zmieni :)
Pozdrawiam

radik444
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-19, 19:27   

Mam nadzieję że Hendry w tym sezonie wróci do swojej formy którą prezentował jeszcze 4,5 lat temu, a jeśli mu się to uda może być groźny dla każdego

Olcia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-19, 21:07   

Można mówić o nim co się chce, ale chłopak jest genialny. Może raczej powinnam napisać był, bo teraz gra trochę słabiej ( no dobrz dużo słabiej, bo spadł ze szczytu na 8msc). Ale osiągnięcia ma niesamowite, tyle rekordów. każdy snookerzysta marzy, żeby osiągnąć chociaż część tego co Hendry. Szczerze mówiąc to nie wiem czy ktoś jest w ogóle w stanie zdobyć mistrzostwo 7razy. Teraz jest chyba zbyt wyrównany poziom. nie ma już takiej dominacji...

Mickey147
Moderator
Fan Hendry'ego

Wysłany: 2007-07-20, 10:12   Pytanie

Czy wie ktoś, co znaczy MBE, które się często pojawia przy nazwisku Hendry'ego i OBE, np. przy nazwisku Davisa? Proszę o odpowiedź.

JPS
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-20, 10:20   

"W roku 1994 został Kawalerem Orderu Imperium Brytyjskiego dzięki czemu ma prawo używać po nazwisku tajemniczego skrótu MBE (Member of the Order of the British Empire)."

Cytuję za stroną... 147.pl :-D

Natomiast angielska wikipedia podaje, że OBE to Officer of the Order of British Empire. Czyli jedna ranga wyżej niż MBE.

Odpowiedz do tematu