Zobacz temat - Stephen HENDRY MBE (Szkocja) - Forum Snookerowe | 147.pl

Szukasz nowego mieszkania w Gdańsku? Mieszkania Gdańsk - wszyscy deweloperzy z Gdańska w jednym miejscu
Forum Snookerowe | 147.pl Strona Główna Forum Snookerowe | 147.pl

Forum miłośników światowego snookera

147.pl  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Snooker 147.pl - Serwis snookerowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Stephen HENDRY MBE (Szkocja)
Autor Wiadomość
Hendry147
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-29, 23:27   

Mimo ze lubie Hendrego uwazam ze przesadza z tymi kijami :) Selby dostal kij od Marcina i wygral turniej w Warszawie.

rodak
crash into me

Wysłany: 2007-07-30, 01:26   

to nie jest przesada tylko przyzwyczajenie. Po prostu pewniej isę z nim czuł, bardziej go 'wyczuł". To tak samo jakby powiedzieć, że z tym Crucible to jest przesada, że oni tam nie mogą tak łatwo zdobywać wysokich brejków, bo przecież stoły są wszędzie takie same...

Otóż nieprawda. Chociaż daleki jestem od tego, żeby za gorsza formę Hendryego obwiniać TYLKO historię z kijem (mimo, ze może to była właśnie taka kluczowa sprawa, ale pewnie doszyły jeszcze jakieś inne czynniki)
and all that entails

Radzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-02, 20:25   

Widze Mickey147 ze jestes prawdziwym fanem. Bo mimo ze nie idze Mu najlepiej Ty i tak kibicujesz jemu. Lubie i cenie takich ludzi. A wierze ze Steven podniesie sie jeszcze. A to jest taki maly kryzys ktory przejdzie.

Mickey147
Moderator
Fan Hendry'ego

Wysłany: 2007-08-02, 20:30   

Przecież komyś nie kibicuje się tylko wtedy, gdy gra dobrze. I rzeczywiście jestem wielkim fanem Hendry'ego, wierzę, że jeszcze dobrze zagra!

Snooker!
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-02, 20:31   

Nie sądzę. Stephen Hendry powoli się kończy. Podejrzewam że w Main Tourze pogra być może jeszcze jakieś 15-20 lat, ale o wygranie turnieju będzie ciężko.

Mickey147
Moderator
Fan Hendry'ego

Wysłany: 2007-08-02, 20:33   

Każdy ma swoje zdanie. Ale lepiej nie zaczynamy dyskusji takieś jak wczoraj o Davisie: wypadnie/nie wypadnie. Każdy ma inne zdanie na temat i zrób będzie duży chaos w jednym temacie. :-D

Nadia_wts
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-02, 20:34   

Jestem z Tobą Mickey( i z Hendrym też) naprawde byłoby wspaniale zobaczyc "kom bak" wielkiego mistrza a najlepiej jeszcze w wielkim stylu (np zwycięstwo w MŚ :-) )

Mickey147
Moderator
Fan Hendry'ego

Wysłany: 2007-08-02, 20:37   

Możliwe i zdobycie tytułu MŚ. Jak się Hendry postara, to patrafi mile zaskoczyć. Liczę na to, że dotrze do kolejnego finału i tym razem wygra.

domino
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-02, 20:38   

Ja też jestem z Wami! Lubię Hendry'ego. W zasadzie był to mój pierwszy ulubiony zawodnik razem ze Stevem Davisem. Nadal czuje do nich jakąś taką sympatie. Gdyby Ci zawodnicy grali ze sobą nie wiem komu bym kibicował...

Radzia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-02, 20:40   

No tak powinien zachowywac sie prawdziwy kibic. Ale znam takich ludzi co sie tak zachowoja. I dlatego kazdy taki prwadziwy kibic wedlug mnie zasluguje na wyroznienie.

Odpowiedz do tematu