Zobacz temat - Mark SELBY (Anglia) - Forum Snookerowe | 147.pl

Szukasz nowego mieszkania w Gdańsku? Mieszkania Gdańsk - wszyscy deweloperzy z Gdańska w jednym miejscu
Forum Snookerowe | 147.pl Strona Główna Forum Snookerowe | 147.pl

Forum miłośników światowego snookera

147.pl  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Snooker 147.pl - Serwis snookerowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Mark SELBY (Anglia)
Autor Wiadomość
JPS
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-18, 14:00   Mark SELBY (Anglia)

Jeśli chodzi o dodawanie tematów o poszczególnych zawodnikach, to liczymy na Was. Na razie tylko taki mały ukłon w stronę fanów (i fanek) najpopularniejszego Anglika w Polsce... ;-) Będzie się działo? ;-)

Monika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-19, 06:52   

że niby Mark Selby najpopularniejszy w Polsce? no nie wiem, nie wiem :-P
Ja bym obstawiała Ronniego jednak ;-)

Olcia
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-19, 10:47   

Ronnie ostatnio sie opuścił, wiec stracił trochę na swojej popularności. Mark to skrzętnie wykorzystuje. Najlepszy przykład tego zjawiska siedzi właśnie przed kompem. Buziam wszystkich:* 8-)
Ostatnio zmieniony przez 2007-07-19, 11:09, w całości zmieniany 1 raz  

Mickey147
Moderator
Fan Hendry'ego

Wysłany: 2007-07-19, 13:10   Myślę, że Selby

Nie mam pojęcia kto może być najpopularniejszym zawodnikiem w Polsce, ale myślę, że Selby ma na to dużą szansę. Ronnie na pewno też się piszę. Możliwe, że Davis również jest lubiany, bo ma takie wyluzowane podejście do snookera. Ale to tylko taka moja opinia.

Tymczasem zapraszam do tematu "Stephen Hendry". Tam można pogadać o tym zawodniku.

perszing
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-19, 14:10   

Po ostatnich MŚ Selby awansował chyba do top 3 w rankingu najpopularniejszych snookerzystów (pierwszy jest Ronnie, a drugi raczej Davis).

rodak
crash into me

Wysłany: 2007-07-19, 16:46   

Selby'ego lubię i życzę mu jak najlepiej, ale jedno, co mnie w tym zawodniku zastanawia (a zaznaczam, że nie jestem ekspertem, bo dopiero od niedawna śledzę mecze snookera) to pewna cecha, którą zaobserwowałem na MŚ. Otóż ogromnie widac po nim emocje - mam na myśli jego twarz, która oddaje emocje. Aż dziw mnie brał, że mimo tego widocznego jak na patelni stresu dał radę wygrywać niełatwe mecze. i to na przykład ze Stevensem, który wydaje mi się zawodnikiem bardziej doświadczonym, ogranym, lepiej panującym nad emocjami.

Innymi słowy - moim zdaniem Selby ma diabelny talent, ale musi popracować z psychologiem czy z kimś. Trochę nauczyć się podejścia, jakie prezentuje Ronnie czy nawet Robertson -z reguły nieprzenikniona twarz, emocje gdzieś siedzą w środku...
and all that entails

Monika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-19, 18:01   

rodak napisał/a:
Trochę nauczyć się podejścia, jakie prezentuje Ronnie czy nawet Robertson -z reguły nieprzenikniona twarz, emocje gdzieś siedzą w środku...

moze wlasnie to pozwolilo mu dojsc do finalu.... :-? to ze okazywal emocje to dobijalo jego przeciwnikow?

rodak
crash into me

Wysłany: 2007-07-19, 18:58   

właśnie chyba nie, no przynajmniej jak ja bym widział, że gościu co rusz blednie to czerwienieje, nerwowo drapie się po rękach i ma rozbiegany wzrok, to bym myślał, że esetem w domu... :)
and all that entails

radik444
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-19, 19:23   

Ja bardzo lubię Marka Selbyego i w nadchodzącym sezonie będe mu kibicował:) Ale wątpie żeby Mark Selby był najbardziej lubianym snookerzystą w Polsce. Kibice chyba najbardziej lubią O'Sullivana. Ja się do nich nie zaliczam

JPS
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-19, 20:38   

Z psychologiem? No nie wiem. W końcu Selby mimo swoich reakcji (a może dzięki nim) wygrał przegrany mecz z Murphym... I jednak nieźle postraszył przez pewien czas Johna Higginsa, kiedy już wydawało się, że koniec meczu jest kwestią kilku frame'ów.
Tak z własnego doświadczenia powiem jeszcze, że czasami nawet nerwowa pozornie reakcja pozwala rozładować napięcie. ;-)

Odpowiedz do tematu