Zobacz temat - Powitanie! - Forum Snookerowe | 147.pl

Szukasz nowego mieszkania w Gdańsku? Mieszkania Gdańsk - wszyscy deweloperzy z Gdańska w jednym miejscu
Forum Snookerowe | 147.pl Strona Główna Forum Snookerowe | 147.pl

Forum miłośników światowego snookera

147.pl  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Snooker 147.pl - Serwis snookerowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mickey147
2018-09-27, 19:51
Powitanie!
Autor Wiadomość
severall
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-26, 12:54   Powitanie!

Witam!

Jako że nie znalazłem tematu dla nowych użytkowników postanowiłem takowy założyć. :)
Na imię mam Krzysiek, lat 23;)
Snookera oglądam od jakichś 5 lat, a interesuje się nim mocniej jakieś 2 lata. Mój ulubiony gracz to Mark Selby, mniej ulubieni Murphy, Maguire i Higgins. Od razu zaznaczam że nie przepadam za Ronniem :P
Poza, a raczej obok snookera interesuje się książkami, Formułą 1 (stąd avatarek), historią, muzyką, filmem i setkami innych rzeczy. W chwilach wolnych od wyżej wymienionych staram się pisać pracę magisterską. ;)

Jeszcze raz witam Wszystkich i pozdrawiam.

Wanda

Wysłany: 2008-04-26, 15:16   

Witaj Nowy! Od razu uprzedzam, że na tym forum jest sporo fanów O'Sy, więc proszę nie przesadzaj w ewentualnej krytyce. Ma być konstruktywna i najlepiej ... bez wyszukiwania minusów... :lol:

severall
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-26, 15:30   

Wanda napisał/a:
na tym forum jest sporo fanów O'Sy, więc proszę nie przesadzaj w ewentualnej krytyce.

Zauważyłem ! ;) Z tym, że grę O'Sullivana nie sposób skrytykować, gdyż zazwyczaj jest nieskazitelna. Różne jego numery są powszechnie znane. Jedni ich nie lubią (w tym ja ), innym są obojętne, a jeszcze inni chyba lubią go właśnie dlatego. ;) Nie będę tego roztrząsał. ;)

pozdrawiam

zimbek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-26, 15:48   

severall napisał/a:
Różne jego numery są powszechnie znane.

Chodzi Tobie np. o konferencje prasowa po Chain Open ?! Severall,uwielbiam oglądać grę Ronniego. Rzeczywiście ma pare wybryków które mogą mu psuć reputacje człowieka, ale nie zawodnika {no chyba ze sie przyczepić tego poddanego meczu z Hendrym}.

krmz'nka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-26, 16:01   

Witamy na pokładzie!

Jeżeli nie masz ochoty pisać o Ronnie'm - pisz o Selby'm. :-)

severall
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-26, 17:45   

zimbek napisał/a:
severall napisał/a:
Różne jego numery są powszechnie znane.

ale nie zawodnika {no chyba ze sie przyczepić tego poddanego meczu z Hendrym}.

W żadnym wypadku nie przyczepiam się do niego jako zawodnika bo nie ma do czego :) Również uwielbiam oglądać jego grę. A poza tym ja jestem trochę przekorny i może też dlatego przez to za nim nie przepadam. ;)
Myślę że nie pożremy ;)

ps.
No i kurcze siłą rzeczy pisze o Ronnim. ;)

Martuuuuu
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-26, 20:57   

Hej several;)
Widze że lubisz F1-ja też, choć to nie jest damski sport;)Swoją drogą to na Circuit de Catalunya Kubica powinien pokazać klasę.
Co do Ronia masz chłopie niemałego problema. Większość go wprst uwielbia. Ja już sama nie wiem czy jestem jago fanką czy antyfanką. Zgadzam się z przedmówcami, że do gry no to sie nie można a bardzo przyczepić, choć ma on humorki, gorzej z zachowaniem. Mam nadzieję, że ty go nie pochwalasz.
Ale myśle, że nie będzie tak żle, bo forum jest od tego żeby wyrażać swoje poglądy a nie je wpychać na siłe,.

severall
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-26, 21:42   

Martuuuuu napisał/a:
Hej several;)
gorzej z zachowaniem. Mam nadzieję, że ty go nie pochwalasz.

Ogólnie nie pochwalam chamstwa. Zachowanie w Chinach do dyskwalifikuje jako człowieka w tej chwili.
Kubica powinien być na podium jak nie będzie jakiejś usterki. ;)
Martuuuuu Formula 1 to jak najbardziej kobiecy sport..Piękne kobiety to nieodłączna część spektaklu przez cały weekend ;)

Martuuuuu
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-26, 21:53   

Kamień spadł mi z serca że masz podobne zapatrywania co do tej konferencji. Można być subiektywnym , ale i to ma pewne granice.

Co do Formuły-masz rację, zapomniałąm, że nasza miss często pokazuje się na turniejach i nie tylko ona..Ale wielu uważa ze taka jazda to nuda...A gdyby Kubica był w McLarenie to zawsze byłby na podium....

[ Dodano: 2008-04-26, 21:58 ]
Nie jego wina, że ma kiepawy team. Może i bedzie na podium ale Kimi, Fernando tak łatwo nie odpuszczają...

severall
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-26, 22:02   

Martuuuuu napisał/a:

Nie jego wina, że ma kiepawy team. Może i bedzie na podium ale Kimi, Fernando tak łatwo nie odpuszczają...

Team ma dobry ! Jedyny lepszy dla niego w tej chwili to Ferrari gdzie byłby równorzędnie traktowany ze swoim partnerem. W McLarenie musiałby być pomocnikiem Hamiltona. Ale BMW robi stały, szybki postęp i już niedługo Robert będzie wygrywał regularnie. :)

Odpowiedz do tematu