Zobacz temat - Komentatorzy snookera - Forum Snookerowe | 147.pl

Szukasz nowego mieszkania w Gdańsku? Mieszkania Gdańsk - wszyscy deweloperzy z Gdańska w jednym miejscu
Forum Snookerowe | 147.pl Strona Główna Forum Snookerowe | 147.pl

Forum miłośników światowego snookera

147.pl  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Snooker 147.pl - Serwis snookerowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Komentatorzy snookera
Autor Wiadomość
JPS-bis

Wysłany: 2013-10-08, 18:14   

Zagadki pamiętam, jasne :)
Nawet nie wiedziałem, że już tego nie ma, bo od dość dawna jeśli oglądam snooker, to nie na ES, a na streamach z sieci...
Za to Laskowskiego ze snookerem nijak nie kojarzyłem.

Mickey147
Moderator
Fan Hendry'ego

Wysłany: 2013-10-08, 18:48   

Zagadki pamiętam, ale tylko te, na które odpowiadało się na forum w dziale "Odpowiedzi na zagadki". Potem forum zniknęło, zmieniło się, zastąpił je czat, aż w końcu kontakt z komentatorami w trakcie transmisji się urwał.

Nosferatu, zazdroszczę Ci snookerowego archiwum. Co prawda teraz większość najważniejszych meczów z turniejów, które pokazywał Eurosport można znaleźć na chińskim odpowiedniego YouTube'a, ale mieć finał British Open 2003 z polskim komentarzem na żywo to prawdziwy skarb. Stephen i Ronnie stworzyli wówczas jedno z najlepszych widowisk minionej dekady. Ja posiadam jedynie odcinek "Hall of frame", który zawiera cztery frejmy z tego "starcia tytanów". Cały mecz jest w sieci jedynie z chińskim komentarzem.

Kijaczu
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-09, 08:14   

Też pamiętam zagadki. Niestety w tamtych czasach nie miałem dostępu do internetu :D ech... złote czasy ;p

To nie jest tak, że kontakt się urwał. Oni teraz dośc aktywnie na FB siedzą i też często na antenie jest z nimi kontakt:

Profil komentatorski

Nosferatu

Wysłany: 2013-10-29, 14:40   

Dzisiaj, co prawda bardzo krótko oglądałem snookera (niestety inne obowiązki), ale usłyszałem kilka błędów komentatorów, zatem powiedzieli:
- R.Milkins ma 99 setek, błąd ma równe 100,
- obecnie jest 58 zawodników, którzy mają brejki 100+, błąd jest ich 50-ciu,
- Marco Fu zawodowiec od 1997, błąd od 1998,
- Ding 61, Trump 57 setek w ubiegłym sezonie, błąd jest odwrotnie Ding 57, Trump 61

Dzisiaj się nie poprawili Panowie :-/ Tyle.

Nosferatu

Wysłany: 2014-01-13, 13:16   

Panowie przechodzą już samych siebie. Tyle błędów w komentowaniu, tyle nieprawdziwych informacji, że powoli stwierdzam, że sobie z widzów jaja robią.

Wanda

Wysłany: 2014-01-13, 14:02   

Sami sobie są winni. Kiedyś mieli ściągi, przygotowywali zagadki, grzebali w necie. Teraz uznali, że pozjadali wszystkie rozumy i przestali się dokształcać. A że sami wychowali pokolenie lepszych znawców, to i bywa, że zaliczają wpadki. Niektóre rzeczywiście mocno zawstydzające. I o tyle "niebezpieczne", że obaj panowie nadal mają wielkie poważanie wsród widzów (trudno bowiem ich nie lubić), w związku z czym ich przekaz uznawany jest za prawdziwy. W ten sposób błędy zaczynają żyć własnym życiem i trudno je odkręcić...

shaggy_fan
Zimbek powrócił.

Wysłany: 2014-02-06, 00:53   

Mam dla nich konkurencję. Na SportKlubie leci Puchar Świata w bilarda (przynajmniej tak pisze w informacji). Komentuje to znany sędzia - Krzysztof Kruk. Wszystkich uwag nie ma co wymieniać, bo to normalne pomylić sie, ale hit hitów - Tony Drago wbił najszybszego maksa w historii !

Adam_OK
Moderator

Wysłany: 2014-04-30, 16:49   

Podobał mi się dzisiejszy tekst Rafała Jewtucha z sesji porannej. Było to mniej więcej tak:
"To nie prawda, że gra się ze stołem, a nie z rywalem,można to włożyć między bajki. Stół nie wbije tobie setki, a O'Sullivan - tak." :P :mrgreen:

Nosferatu

Wysłany: 2014-11-29, 12:24   

R.Jewtuch, P.Kruk- Enjoy!

https://www.youtube.com/watch?v=oEuF-ohc28w

Mickey147
Moderator
Fan Hendry'ego

Wysłany: 2014-11-29, 13:25   

Już to podawaliśmy na forum, ale może faktycznie lepiej wrzucić w konkretny temat. Ciekawa rozmowa. :)

Odpowiedz do tematu