Zobacz temat - Dobre strony o snookerze - Forum Snookerowe | 147.pl

Szukasz nowego mieszkania w Gdańsku? Mieszkania Gdańsk - wszyscy deweloperzy z Gdańska w jednym miejscu
Forum Snookerowe | 147.pl Strona Główna Forum Snookerowe | 147.pl

Forum miłośników światowego snookera

147.pl  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Snooker 147.pl - Serwis snookerowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobre strony o snookerze
Autor Wiadomość
Adam_OK
Moderator

Wysłany: 2014-04-17, 00:31   Dobre strony o snookerze

Witam, w związku z tym, że niedawno pewien osobnik narzekał, że za dużo cytuję stronę cuetracker, gdyż ta strona (jego zdaniem) jest chałowa, to proponuję, aby w tym temacie każdy kto chce, podał linka do dobrej strony snookerowej. Za dobrą stronę snookerową uważam taką, gdzie jest bardzo dużo różnego rodzaju statystyk, te statystki są systematycznie aktualizowane (oraz oczywiście rzetelne) i podane w przystępnej formie. Ja za taką właśnie stronę uważam obecnie cuetracker - nie jest może idealna (np. uważa, że maks Davisa był drugim, a nie pierwszym oficjalnym maksem), ale po śmierci Chrisa Turnera (i jego strony) nie ma lepszej witryny z tak dużą ilością snookerowych statystyk. Strona snooker.org jest niezła, ale tylko w odniesieniu do aktualnych turniejów plus do tego, co było maks 5 sezonów wstecz. Mają w związku z tym niepełne statystyki h2h. Kiedyś sporo statystyk było na stronie snookermanagera (notabene przypomnę, że wygrałem jego ostatnią edycję, tę pod patronatem ES), ale ona również skończyła swój żywot. Oczywiście nie znaczy to, że nie ma nic lepsze strony niż cuetracker, jeśli takie strony znacie, to wpisujcie linki do nich w tym temacie.

Nosferatu

Wysłany: 2014-05-29, 21:22   

^^^ Tak sobie wczoraj włączyłem i do dziś oczom nie wierzę. Zaczynają naliczać wszystkie "setki", maksy, wszystkim z czasów jak nie byli/nie są ze statusem zawodowca. Ładny bałagan się zrobi, teraz to naprawdę jestem ciekawy jak się w tym wszystkim połapią. Zastanawia mnie jeszcze kwestia skąd biorą dokładne źródła, kto i gdzie wbił "paki" 30-40 lat temu, jak był amatorem, czy ktoś prowadził takie zapiski. Mecze pokazowe widzę, że brali nawet pod uwagę, tylko jakoś o maksie Ebdona i Milkinsa zapomnieli, a powinno być przecież sprawiedliwie, prawda?

Czekam, jakie statystyki będzie podawała Światowa Federacja Snookera w czasie trwania spotkań, choć błedy też często widniały, ale...
Temat tej strony, poruszyliśmy w wątku K.Maflina i powiem Wam, albo miałem rację co do jej prowadzenia, http://forum.147.pl/viewt...er=asc&start=10
albo to jakaś kosmiczna rewolucja statystyk snookerowych, która od wczoraj weszła w życie. ;-)
Teraz to np. S.Hendry ma 799 "paczek" i 12 maksów, Ronnie 797 i 13 maksów, a i taki Maflin już 3 maksy, J.White miał 307, a teraz 339 "setek". Paul Hunter od zawsze miał 114, obecnie 4 mu zniknęły.
Pisząc ten post patrzę na moje zapiski i różnice są ogromne u wielu snookerzystów, przykład: J.Cope ma dopisane 39 brejków stupunktowych, a Neil Robertson dodane 58 takich, a M.Selby, uwaga 73.

Ja Wam mówię, to wszystko przez rekord N.Robertsona, żeby inni jakoś przyzwoicie wyglądali-heheehhh!

Nosferatu

Wysłany: 2014-05-30, 16:06   

Nikt nie ma żadnych przemyśleń do tego, co oni odwalają ? :shock:

Mickey147
Moderator
Fan Hendry'ego

Wysłany: 2014-05-30, 17:00   

A co możemy napisać, jeśli Ty już napisałeś wszystko? ;) Ja korzystam z tej strony, jeśli szukam wyników z dawnych turniejów (na przykład dzisiaj, do tekstu na blog). Tam raczej błędów nie ma. A co do statystyk, to będę miał na uwadze, że odbiegają od rzeczywistości.

Adam_OK
Moderator

Wysłany: 2014-05-31, 11:47   

No dobra, a może by tak ktoś w końcu napisał coś adekwatnego do tematu, a tym są linki do dobrych (czyli np. takich, co podają aktualne i prawdziwe statystyki) snookerowych stron?

P.S. Te 799 setek (w tym 12 maksów) Heńka oraz 797 setek Rońka (13 maksów) wynika z tego, że (najprawdopodobniej) coś się pochrzaniło ze stroną (może skrypt albo co, nie znam się) bo Ronaldowi policzono podwójnie maks z eciepecia z 2011, a Heńkowi maks z MŚ 2009.

P.S.2. Był bug na stronie, napisałem wczoraj maila do osoby odpowiedzialnej za nią i teraz jest już poprawione.

Nosferatu

Wysłany: 2014-06-01, 16:06   

No, wróciła normalność, choć i tak nie do końca :mrgreen:

Adam_OK
Moderator

Wysłany: 2014-06-01, 19:45   

Nosferatu napisał/a:
No, wróciła normalność, choć i tak nie do końca :mrgreen:

Słuchaj, jak uważasz jakies dane tam podane za "nienormalne", to weź napisz maila do redaktora tamtejszej strony z informacją, co ci się nie podoba. A nóż twoje racje zostaną uznane i "nienormalne" rzeczy poprawione?

Jester

Wysłany: 2016-09-18, 11:34   

Redakcyjna ekipa 147.pl powraca z nowym blogiem o tematyce snookerowej :-) Zapraszamy!

https://snookernamaksa.wordpress.com/

Polubcie nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/...IMELINE&fref=nf

Fanpage poświęcony starym dobrym czasom snookera i jego wielkim mistrzom

https://www.facebook.com/....970810/?ref=hl

Jester

Wysłany: 2016-09-29, 19:46   

Nie lubimy ograniczeń i staramy się dotrzeć do jak największej grupy odbiorców, a zatem dzisiaj wystartowaliśmy z internetową audycją "Głos snookera" :)

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Fanpage poświęcony starym dobrym czasom snookera i jego wielkim mistrzom

https://www.facebook.com/....970810/?ref=hl

JPS`

Wysłany: 2016-10-25, 00:49   

WAŻNA INFORMACJA!!!

Administracja serwisu 147.pl informuje, iż niniejsze forum zostało przeniesione na adres:
www.147.com.pl/forum
Zapraszamy do rejestracji i aktywnego uczestnictwa w życiu forum.

Serdeczne pozdrowienia,
Administrator forum,
JPS

Odpowiedz do tematu